G E N E L

Loading

White Label Yazılımlar

White Label Yazılımlar

Büyük ölçekli işletmelerin çok daha geniş bir alanda hizmet vermesi adına özel bir iş modeli olarak ortaya çıkan white label yazılım, bilişim sektöründe de son yıllarda çok daha popüler durumda. White label yazılımlar ile işletmeler kendi bünyesinde oluşturulmamış olduğu yazılımı kendi logosu ve markası altında sunma fırsatı bulunmaktadır.

Bu nedenle iş modellerinin daha da geliştirilebilmesi ve karlılıkların artırılabilmesi adına çok daha fazla firma tarafından tercih edilmektedir. Bu anlamda ise yazılımlar desteğini firmamızdan alarak bu konuda çok daha güçlü bir altyapı ile hizmet verme imkanı bulabilirsiniz. 

White Label Yazılımlar ile Nokta Atışı

Özel yapılmış yazılımlarda, tüm isimler sizin için özel olarak hazırlanmakta ve ortaya çıkarılmış olan yazılım sizleri temsil etmektedir. Bu nedenle geliştirme, üretme ve daha sonrasındaki destek süreçlerini tamamen ortadan kaldırarak hazır bir şekilde sahip olacağınız bu yazılımlarla daha ekonomik ve minimum maliyetlerle yeni bir iş fikri yaratabilir ve firmanız üzerinden sunabilirsiniz. White label yazılım isteyenlerin öncelikli olarak tercih ettiği firmamız ile sizler de bu tip avantajları yakalayabilirsiniz. 

Türkiye'de bu alanın öncülerinden birisi olarak sizler için çok farklı özel çözümler sunacak olan firmamızdan teklif almanız, iş ortaklığı başlatmanız adına yeterli olacaktır. Firmamız bünyesinde uzmanlar tarafından yapılacak özel yazılım çalışmalarıyla sizin adınıza oluşturulacak olan white label yazılımlar, daha profesyonel bir şekilde hizmet sunmanızı sağlayacak ve bu doğrultuda da iş hacminizi daha da arttıracaktır. Sayısız avantaja sahip olacağınız bu iş fikri için hemen iletişime geçebilirsiniz.