G E N E L

Loading

Hakkımızda

Genel Bilgi Teknolojileri 2011 yılında Ankara’da internet destekli teknolojiler üzerine yazılımlar geliştirmek amacı ile kuruldu. İlk dönemlerde büyük ses getiren hem web hem mobil teknolojilerini geliştirdiğimiz piyasa.com ve ikinciel.com projelerini hazırladık ve bu 2 büyük proje satışı gerçekleşene kadar tecrübemizi uzmanlık seviyesine çıkartmamızı sağladı.

Uzmanlığımızı web ve mobil teknolojileri uygulamak, teknolojilerin geliştirilmesine destek olmak ve yakından takip ederek markalarımıza en faydalı olacak hale getirmeye odaklandık. Uygulamam.com bünyesinde yüzlerce mobil uygulama geliştirdik.

Markalarımızın mobil teknolojilerine adaptasyon kazanabilmesi için mobil e-ticaret entegrasyonu, IOT çözümleri, iOS ve Android uygulamaları, kurumsal yazılım çözümleri, API entegrasyonu White label yazılımlar ve ofisten bağımsız çalışma sistemleri ve çözümleri gerçekleştiriyoruz.

Sadece uygulayıcı değil yeni teknolojiler yaratan bir şirketiz. Gelişen dünyanın ihtiyaçlarına çözüm üretecek teknolojiler geliştirerek sektörün öncülerinden olmayı benimseyen yenilikçi bir yapıya sahibiz.

Yazılım geliştirme süreci boyunca müşterilerimiz dinleyerek süreçleri en iyi şekilde belirler, çözüm yolları üretir ve en verimli çözümleri sunarız.

Dinamik, yetenekli ve çözüm odaklı ekibimiz ile markalarımızı mobil dünyada en doğru noktaya getirmeyi hedefliyoruz.

 

Hakkımızda