G E N E L

Loading

Ancyra Sailing

Ancyra Sailing

Ancyra Sailing, deniz ve yelken sevdalılarının yanında olan lider isimler arasındadır. Ankara Kaptan çatısı altında tam 10 yılı aşkın yüzlerce stajyere amatör yelkencilikle tanışma fırsatı sunar. Üniversite diplomasına sahip, müşteri memnuniyetine odaklanan ve eğitimin önemini ön planda tutan çok dilli iş ortaklarıyla, bu alana görül veren kişileri bilgilendirmeye adayan Ancyra Sailing, tatil keyfinizi daha donanımlı hale getirmek ve kendinizi yelkencilik hakkında geliştirmek için eğitimler verir. Carter sistemi ile bilgilendirme yapan Ancyra Sailing, yelkencilik alanında etkin olmak isteyen her yaştan kişiye öncülük eder.

Deniz sevdalıları için önemli bir tercih olan yat tatilleri söz konusu olduğunda öne çıkan firmalardan bir tanesi olan Ancyra Sailing’in 10 yıllık geçmişindeki başarının parçalarından bir tanesiyiz. Dijital dünyaya açılan kapısı olan web site ve tüm detaylarını tüm bilgi ve birikimimizle günümüz şartlarına uygun şekilde hazırladık.

Müşteri memnuniyetine odaklanan Ancyra Sailing öncelikli yatırımı web sitesi ve online charter sistemine gerçekleştirdi. Her aşamasında destek olduğunuz sistem farklı kişi sayısı, farklı model, farklı tarih aralıkları gibi detayların seçilerek müsaitlikleri görmenizi ve en hızlı şekilde rezervasyonu tamamlamanıza olanak sağlıyor.