G E N E L

Loading

Fittut

Fittut

Fittut.com, 1998 yılında kurulan TARTI’nın bir medikal projesi olarak hizmet hayatına devam eder. Sektörde 20 yılı aşkın varlığı ile her geçen gün daha da büyüyerek varlığına devam eden TARTI, yerinde saymak yerine müşterilerine ya da müşterisi olmak isteyenlere farklı alanlardan da ulaşmayı tercih ediyor.

Dijital asistan görevi gören Fittut.com, danışan bilgi sistemi, randevu takibi, finansal takip ve diyet konusunda hizmet verir. İçinde bulunduğumuz çağın gereksinimlerini profesyonel düzeyde karşılayan Fittut.com, dijital asistanınız olarak sağlıklı yaşam konusunda sizi bilgilendirir ve iş yükünüzü hafifletir.

İnsanların hayatı boyunca en önemli değerleri arasında yer alan sağlık ve sporu teknoloji ile birleştirerek yaşamı daha kaliteli hale getirmeyi hedefleyen Fittut.com, bu düşünce yapısı doğrultusunda TARTI’nın çatısı altında gelişim gösterir. TARTI’nın tutkusu, değer katma anlayışı ve yenilikçi yapısı yan hizmetleri ile de desteklenerek müşterinin beklentilerini karşılar. Fittut.com’un danışan bilgi sistemi ile beraber, danışan bilgilerine kolaylık erişim sağlayabilirsiniz.

Diyetisyenler için danışan takip sistemleri hizmeti sunmanın yanı sıra sağlıklı yaşam konusunda danışanları bilgilendiren Fittut.com, TARTI’nın teknoloji ile birleştiği noktada doğdu.

Uygulama oluşturma platformu, Uygulamam.com ile beraber ilgi alanlarına göre uygulama oluşturmak konusunda bilgi edinebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Uygulamam.com hizmeti sayesinde marka ve müşteri ihtiyaçları ilgi alanlarına göre özelleştirilir. En ileri uzman kadrosuna sahip olan TARTI, Fittut.com gibi bir hizmet ile sağlıklı yaşam konusunda müşterilerinin yanında olur. 

Fittut.com’a Verdiğimiz Hizmetleri

• Diyetsiyenler için danışan takip sistemleri