G E N E L

Loading

Teba Textiles

Teba Textiles

2000 yılında İstanbul’da temelleri atılan tekstil şirketi TEBA, 19 yıllık çalışma hayatı boyunca özgün ürünleriyle hazır giyim sektörüne kumaş sağlar. Toptancı şirketi olarak kurulan ve her geçen gün değerini katlayarak büyüme sağlayan kumaş üreticisi TEBA, sektörün önemli parçalarından biridir.

Geniş üretim yelpazesiyle yıllardır modanın izinden giden TEBA, farklı kumaş örnekleri sayesinde lider markalardan biri oldu. Özellikle takım elbise, ceket ve pantolon üretiminde kullanılmak üzere ince kumaş üretimi yapan TEBA, hem kadın hem de erkek zevklerine uyan ürünlere sahiptir. Giyim konusunda genellikle şıklık ön planda tutulduğu kadar rahatlıkta artık altı çizilen durumlardan biridir. TEBA, üretim, Ar-Ge ve Ür-Ge departmanları ile uzman kadronu her geçen gün daha da genişleterek sağlamlaşmaya odaklı ilerliyor. TEBA web sitesi üzerinden, biçimsel, rahat ve stüdyo kategori altında farklı kumaştan ürünlere erişmek mümkün. Bir kıyafetin duruşunu ve kalitesini gösteren en önemli etken elbette ki üretildiği kumaştır. Ürünün kumaşı ne kadar kaliteli olursa ve ürünün modeline ne kadar uygun olursa ürün de kullanıcıya o kadar yakışacaktır. Kıyafetler kullanıcının karakterini ortaya koyar. 

TEBA, üretimlerini bu doğrultuda şekillendirerek müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarır. Farklı desenlerde ve farklı kumaş yapısı ile çeşitlilik sunan TEBA, özgün ve yaratıcılığı ile tanınmış bir markadır. Etkili fiyat politikasının yanı sıra en yüksek kaliteyi sunmak amacıyla üretimlerine uzman kadro ile devam eden TEBA, kumaş konusunda rakipsiz olmayı hedefler. Çok çeşitli kumaş koleksiyonu sayesinde çeşitlilik sağlayan TEBA, sektörde adından söz ettiren bir markadır. Farklı mevsimlere uygun kumaş üreterek, yılın iki döneminde çeşitli yapı ve renk desenlerinde ürünler sunar. Müşterilere özel hizmetler sunmak konusunda özenle çaba göstererek adından söz ettirmeyi başaran TEBA, global pazarda yer alan isimler ile görüşmeleri elden bırakmaz. Bu sayede hakimiyet alanını her geçen gün genişleten kumaş şirketi, daima yükselerek gelişim sağlar. 

TEBA Verdiğimiz Hizmetler

• Kurumsal web sitesi