G E N E L

Loading

Utafit

Utafit

Başından sonuna kadar Türk şirketi olarak gelen Tartı Medikal Firması tarafından ilk aşamada projelendirilip daha sonra hayata geçirilmiş olan Utafit, çalışma şeklini müşteriye göre şekillendirir.

UTA, Tartı Medikal çatısın altına yer alan Tanita Markasının Türkiye Temsilciliğini yapmak üzere 1998 yılında kuruldu. 2003 yılından bu yana çalışmalarının Medikal Sektörde genişlemesini sağlayan yeni temsilciler ile beraber yoğunlaştırır. UTA, medikal sektörde şu an, Obezite, Spor ve Egzersiz Fizyolojisi, Fizik Tedavi, Estetik ve Güzellik alanlarında çalışmalarını sürdürmekte olup, satmış olduğu cihazlar için yazılım geliştirerek kazanmış olduğu üretici vasfını bu proje ile birlikte bir üst safhaya çıkartmıştır. UTA, hizmetlerini genişletmek için ürün yapısını da geniş tutar. Bu da elbette ki müşteri portföyünü genişletmek ile beraber gerçekleşir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için alanında uzman kişiler ile çalışan 

UTA, Tartı bünyesinde çalışma ve hizmetlerini genişletir. Şirket, müşteri odaklı hizmet sunarak, üst düzey başarı ve memnuniyet elde etmeyi amaçlar. Bunun için de ürün portföyü oluşturmak için müşteri taleplerine, isteklerine ve görüşlerine büyük önem verilir. UTA, ürün seçimi esnasında ürün markalarının bilinen, kullanımı yaygın olan, kolay ve pratik kullanımlı, problem çıkarmayan, bilimsel alt yapısı oluşmuş, uluslararası kalite standartlarına sahip olan ürünler olmasına dikkat eder. Bu şekilde güvenilir ve sağlıklı hizmet sunmayı kendine hedef bilen UTA, müşteri memnuniyetini en kaliteli ürünler ile zirveye taşır. Sporu, yaşamının bir parçası olarak gören müşteriler için üst düzey kaliteye sahip ürünler sunarken aynı zamanda bu ürünlerin kullanımı hakkında da bilgilendirici videolar da UTA web sitesinde yer alır. UTA spor cihazları için fayda sistemleri hizmetinden faydalanarak hayat kalitenizi olduğundan daha üst seviyeye çıkarmanız mümkündür. Firma bünyesinde çalışanlar, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı fuarlar, kongreler ve mesleki sektörel toplantılara katılarak teknolojik ve diğer gelişmeleri yakinen takip eder, bu konuda müşterilerini de bilgilendirmekte usta bir performans sergiler. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda özveri ile hareket eden UTA, bu doğrultuda kendini her çalışmasında bir adım öteye taşımayı başarır. 

Utafit’e Verdiğimiz Hizmetler

• UTA spor cihazları için fayda sistemleri